Sünnet için Norveç’ten Antalya’ya

Baba Mohab Awadallah, arkadaşlarının tavsiyesi üzerine Op. Dr. Muzaffer Zorlu’yla Norveç’ten iletişime geçtiklerini ve internet üzerinden birkaç kez görüştükten sonra kararlarını kesinleştirdiklerini söyledi.

Çok memnunuz

Dr. Muzaffer Zorlu’nun gösterdiği yakınlık, samimiyet ve ayrıntılı bilgilendirmesi karar vermemizi kolaylaştırdı diyen Mohab Awadallah “Oğlum daha on sekiz aylık sünnet yapılmadan önce travma yaşayacak diye çok endişeli idik. Ancak çok rahat bir şekilde doğal uykusunda iken sünneti tamamlandı. Şimdi tatilimizi geçirmek üzere Alanya’ya gidiyoruz. Ailecek çok mutluyuz. Doktor beye çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Tatillerinin büyük bir kısmını Alanya ve Antalya’da geçireceklerini belirten Mohab Awadallah “Daha şimdiden bütün tanıdıklarıma doktor olarak Muzaffer beyi tatil içinde Antalya’yı tavsiye etmeye başladım bile.” dedi.

Tedavi ve tatil birlikte

Çocuk Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Muzaffer Zorlu, son yıllarda hem tedavi yaptırmak hem de tatil yapmak amacıyla Antalya’ya gelenlerin gittikçe arttığını vurgulayarak, “Avrupa Ülkelerinden, Ortadoğu ülkelerinden ve Rusya’dan Çocuk Cerrahi alanında daha çok Sünnet ve Hipospadias ameliyatı için Türkiye’ye geliyorlar.” dedi.

Sünnet için Norveç'ten Antalya'ya geldiler

Sünnet için Norveç'ten Antalya'ya geldiler

Sünnet için Norveç'ten Antalya'ya geldiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir