Kategori: Sünnet Sonrası

Aykan Ceyhun’un Sünneti

Aykan Ceyhun’un Çocuk Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Muzaffer Zorlu tarafından gerçekleştirilen sünneti sırasında anne ve babası Aynur-Okan Calın’da bulundu.

Sünnet Sonrası Facebook Paylaşımı

Doğumundan sonra en heyecanlı günümüzdü. Böyle bir günde yanımızda olan ve başarılı bir operasyonla biricik evladımız Aykan Ceyhun’un erkekliğe ilk adımını atmasını sağlayan Op.Dr. Sayın Muzaffer Zorlu ve ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.İyi ki sizleri tanıdık…………. Aynur-Okan CALIN

Günay Altındal Sünnetinden Sonra Hatıra Fotoğrafı

Özden-Gökhan Altındal çiftinin çocukları Günay’ın bugün Antalya Sünnet ve Çocuk Cerrahi Kliniğinde sünneti gerçekleştirildi.

Antalya Sünnet ve Çocuk Cerrahi Kliniğinde Çocuk Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Muzaffer Zorlu tarafından gerçekleştirilen sünnet sırasında anne ve babanın yanı sıra hala Gözde Altındal’da bulundu.

 

 

 

Poyraz Kaya’nın Sünneti

Müberra-Savaş Kaya çiftinin çocukları Poyraz Kaya’nın bugün Op.Dr.Muzaffer Zorlu tarafından sünneti gerçekleştirildi.

Çocuk Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Muzaffer Zorlu tarafından gerçekleştirilen sünnet sonrasında anne Müberra Kaya, Baba Savaş Kaya , Teyze Münevver Kaplan ve sünnet olan Poyraz Kaya ile birlikte Op. Dr. Muzaffer Zorlu hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Kuzey Bağcı Sünneti Sonrası Hatıra

Yıldız-Harun Bağcı çiftinin çocukları Kuzey’in bugün Antalya Sünnet ve Çocuk Cerrahi Kliniğinde sünneti gerçekleştirildi.

Antalya Sünnet ve Çocuk Cerrahi Kliniğinde Çocuk Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Muzaffer Zorlu tarafından gerçekleştirilen sünnet sonrasında aile ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi.

Op.Dr Muzaffer Zorlu
Çocuk Cerrahi Uzmanı

Deniz Örs Bebeğin Sünneti

Medine Bakmaz-Birol Örs çiftinin bebekleri Deniz ’in bugün Antalya Sünnet ve Çocuk Cerrahi Kliniğinde sünneti gerçekleştirildi.

Antalya Sünnet ve Çocuk Cerrahi Kliniğinde Çocuk Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Muzaffer Zorlu tarafından gerçekleştirilen sünnet sonrasında aile ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi

Op.Dr Muzaffer Zorlu
Çocuk Cerrahi Uzmanı

Mehmet Efe Güler’in Başarılı Sünneti

Şenay Palancı –Ömer Güler çiftinin çocukları Mehmet Efe Güler’in bugün Antalya Sünnet ve Çocuk Cerrahi Kliniğinde sünneti gerçekleştirildi.

Antalya Sünnet ve Çocuk Cerrahi Kliniğinde Çocuk Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Muzaffer Zorlu tarafından gerçekleştirilen sünnet sonrası hatıra fotoğrafı çektirildi.

Op.Dr Muzaffer Zorlu
Çocuk Cerrahi Uzmanı

Orkun Ağca Sünneti

Seçil-Emre Selim çiftinin çocukları Orkun Ağca’nın bugün Antalya Sünnet ve Çocuk Cerrahi Kliniğinde sünneti gerçekleştirildi.

Antalya Sünnet ve Çocuk Cerrahi Kliniğinde Çocuk Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Muzaffer Zorlu tarafından gerçekleştirilen sünnet sırasında Hemşire Seçil Ağca ve Mimar Emre Selim Ağca çocukları Orkun Ağca’nın sünnetini izlediler.

Sünnet sonrası hep  birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi.

Bebek Uykusunda Sünneti Yapılan Ahmet Salih Mirza Özkaya

Atiye Rabiye-Önder Özkaya içiftinin bebekleri Ahmet Salih Mirza ’nın bugün  sünneti gerçekleştirildi.

Çocuk Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Muzaffer Zorlu tarafından gerçekleştirilen sünnet sırasında ve anne, baba ve aile büyükleri bebek doğal uykusunda sünneti izliyor.

En iyi bebek sünneti anne uykusunda, doğal uykuda olan sünnettir.

Op.Dr Muzaffer Zorlu
Çocuk Cerrahi Uzmanı

Berkay Efe Arıbeyi’nin Sünneti

Duygu Yurtseven-Serdar Arıbeyi çiftinin bebekleri Berkay Efe ’nin bugün  sünneti gerçekleştirildi.

Çocuk Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Muzaffer Zorlu tarafından gerçekleştirilen sünnet sırasında  anne, baba ve anneanne neşe içinde sünneti izliyor.

En iyi  bebek sünneti anne uykusunda, doğal uykuda olan sünnettir.

Op.Dr Muzaffer Zorlu
Çocuk Cerrahi Uzmanı

Ahmet Aras Atabey Sünneti Sonrası

Filiz-Savaş Atabey çiftinin altı aylık bebekleri Ahmet Aras Atabey’in bugün Çocuk Cerrahi Uzmanı Dr Muzaffer Zorlu tarafından sünneti gerçekleştirildi.

Çocuk Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Muzaffer Zorlu tarafından gerçekleştirilen sünnet sırasında ve sonrasında çekilen fotoğraflar