narkozsuz sünnet

Sünnette Dikiş Niye Atılır?

Sünnet derisi kesildikten sonra geriye kalan iki kenarı birbirine yaklaştırmak gerekir. Kenarlar birbirine yaklaştırılıp bitişik hale getirilince yara iyileşmesi ve kesilen kenarların kaynaması daha hızlı olur. Bu yüzden sünnette dikiş atılır.

Dikişler vücut tarafından eritilirler, kendiliğinden erirler alınmalarına gerek yoktur.

uykuda sünnet

Yorumlar (5)

 • Sanırım benim sünnet dikişimde bir sorun olmuş.çünkü şu an penisin baş kiminin altı yamuk nasıl anlatırım bilmiyorum ama penisin başından sonra yukarıdan aşağıya deri iniyor bu sünnetçi hatasımı

 • Penis ucunda küçüklüğümden beri morluk var tam penis üçünün bitişiğinde yuvarlak gibi morluk var nedeni nedir

  • Merhaba
   Muayeneniz sonucunda doğru bir bilgilendirme yapılabilir. Muayene olma imkanınız yok ise bölgenin fotoğraflarını çekip 0.532.211 05 37 nolu telefonuma whatsap üzerinden gönderebilrimisiniz?
   Geçmiş olsun

 • Merhaba,

  Oglum klips yöntemi ile sünnet oldu. Fakat klips sünnettten 8 saat donra cikmis bezin icinde buldum. Su anda dikis falan yok. Lanamada yok. Ne yapmamiz gerekiyor? Tekrar dikilmesimi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Op.Dr. Muzaffer Zorlu | Antalya Sünnet ve Çocuk Cerrahisi Fener mahallesi Tekelioğlu Caddesi Filo apartmanı No:51 Daire:9 Muratpaşa, ANTALYA 0532 211 0537 | 0 242 242 4106 Web Tasarım:Dr.Metehan Akbulut

DMCA.com Protection Status

Muzaffer Zorlu - DoktorTakvimi.com