Skip to main content

Yasal Uyarı

Çocuk Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Muzaffer Zorlu’nun halen verdiği sağlık hizmetlerinin tanıtımını yapmakla beraber, ziyaretçinin


Şu anda ziyaret etmekte olduğunuz www.antalyacocukcerrahi.com internet sitesi ve içinde düzenlenmiş olan tüm eserler Çocuk Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Muzaffer Zorlu’ya aittir. İşbu sitenin herhangi bir sayfasını ziyaret etmekle, aşağıda belirtilen ve yasal düzenlemelerle getirilen bütün koşulları kabul etmiş sayılmaktasınız.

www.antalyacocukcerrahi.com internet sitesi Çocuk Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Muzaffer Zorlu’nun halen verdiği sağlık hizmetlerinin tanıtımını yapmakla beraber, ziyaretçinin ilgili konularda bilgilendirilmesi ve bilinçlendirilmesini amaç edinerek hazırlamıştır. İnternet sitesi içinde yer alan bilgiler hatasız ve güncel halde tutulmaya çalışılmakla beraber bilgilerin ve/veya referansların doğruluğu ve tamlığı hakkında hiçbir garanti verilmemektedir.

Bu site içerisinde yer alan hiçbir bilgi ziyaretçiler tarafından tavsiye olarak değerlendirilip hiçbir karar veya eyleme neden olamaz. Bu gibi bir durumda bütün sorumluluk siteyi ziyaret edene ait olacaktır.

www.antalyacocukcerrahi.com internet sitesi Çocuk Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Muzaffer Zorlu, tarafından en son bilimsel bilgi ve veriler doğrultusunda hazırlanmakta olup, bu site tıptaki gelişmelere paralel olarak güncellenmektedir.

Bu sitenin temel amacı kişilere sorunları veya durumları hakkında bilgiler verip aydınlatmaktır. Tüm içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır ve sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler, hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.

Kişilere rahatsızlıkları doğrultusunda kesin teşhis koymak ve şikayetleri ile ilgili uygun tedavileri uygulamak ise tamamen hekimlerin görevidir. Hastalığınız tanısı ve tedavisi için yine doktorunuza başvurmalısınız. Hastaların hastalıkları konusunda teşhis koyup kendi başlarına tedavi uygulamaları kesinlikle önerilmez.

Unutulmamalıdır ki bilimsel bilgilerimiz her geçen gün bir çığ gibi büyümekte ve değişimlere uğrayabilmektedir. Ayrıca bir takım konularda hekimler arasında bazı görüş veya ekol farklılıkları da olabilmektedir. Tıp uygulamaları ülkeden ülkeye ve ülke içinde de ekolden ekole önemli farklılıklar gösterebilir. Bu uygulamalar ne kadar değişken olursa olsun doktorların amacı insanların ruh ve beden sağlıklarını korumak ve sağlık sorunu yaşayan insanları güncel tedavi yöntemleriyle tedavi etmektir. Bu sitede yer alan bilgiler, belli tıbbi durumlara yaklaşım biçimleri ve uygulamalar yalnızca bilgilendirmeye yöneliktir ve siteyi hazırlayan kişinin eğitim aldığı ekolün, araştırmalarının ve kendi tecrübelerinin bir sentezidir. Bu nedenle bu sitede yer alan yaklaşım biçimleri ve uygulamalar başka bir doktor tarafından kabul görmeyebilir.

Meslek sırları kapsamında yer almayan bilgi herkesle paylaşmaya açık olmasına karşın uygulama ancak yetkili kişilerce yapılabilir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten Çocuk Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Muzaffer Zorlu yasal sorumluluk altında değildir.

Bu sitedeki bilgileri kullanılarak kendi kendine yapılan uygulamalardan ya da uygulama ehliyeti bulunmayan veya amatör kişilerce yapılan uygulamalardan Çocuk Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Muzaffer Zorlu sorumlu değildir.

Telif hakları: www.antalyacocukcerrahi.com sitesi ile ilgili tüm haklar; sitenin yazarı, düzenleyicisi ve geliştiricisi Op. Dr.Muzaffer Zorlu’ya aittir. Site “basılı yayın” olarak koruma altında olup yazıların hiçbiri tamamen veya kısmen, hiç bir ortamda (internet, dergi, gazete, TV, radyo) yazarın izni olmaksızın kullanılamaz. Aksi durumlarda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ihlali söz konusudur. Bu tür bir durumun tespitinde her türlü kanuni hakkımız saklıdır.

Op.Dr.Muzaffer Zorlu

Çocuk cerrahi Uzmanı