Mutlu Çocuklarla Mutlu Geleceğe

Bu yıl ikincisi düzenlenen “Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı” na ilk gün yoğun ilgi oldu. Çeşitli atölyelerin, zeka oyunlarının, gösterilerin olduğu fuarda; aralarında Çocuk Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Muzaffer Zorlu’nun da olduğu elli iki stant bulunuyor.

Bugün stantta gelen çocukların ve ailelerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Çocuk Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Muzaffer Zorlu, “ Çocuklarımızın ve ailelerin  sağlıkla ilgili sordukları soruları cevaplandırdık.  Çocuk Cerrahi alanındaki hastalıkların bir bölümü ile ilgili bilgilendirici broşürlerimizi dağıttık. “dedi.

Dörtgün boyunca açık

Fuar boyunca standının açık olacağını ifade eden Op. Dr. Zorlu,” Özelikle saat 13.00-18.00 arası bende bizzat burada olacağım. Diğer saatlerde de çalışanlarımız standı açık tutacak. Pazar günü ise saat 13:00’da, “Çocuklarda Cerrahi Hastalıklara Yaklaşım”  konulu bir söyleşimiz olacak. Bu söyleşide çocuklarımızın ve ailelerinin sorularını da cevaplayacağız.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Op.Dr. Muzaffer Zorlu | Antalya Sünnet ve Çocuk Cerrahisi Fener mahallesi Tekelioğlu Caddesi Filo apartmanı No:51 Daire:9 Muratpaşa, ANTALYA 0532 211 0537 | 0 242 242 4106 Web Tasarım:Dr.Metehan Akbulut

DMCA.com Protection Status

Muzaffer Zorlu - DoktorTakvimi.com